Szanując Państwa prywatność i kierując się najwyższymi etycznymi standardami na większość pytań odpowiadam w bezpośredniej rozmowie.

Poniżej ogólne i istotne informacje. 

W sytuacjach niezbędnych korzystam tylko i wyłącznie z pomocy detektywów / biur detektywistycznych, których właścicielami są byli funkcjonariusze służb i policji w stanie spoczynku. To porządni profesjonaliści, których cenię za wiedzę i umiejętności, oraz za to w jaki sposób wykonują swoją pracę. Nie korzystam z usług pseudodetektywów, którzy wykonują usługi nie mając żadnego pojęcia i przygotowania (doświadczenia, wiedzy i praktyki) oraz tzw. "kręgosłupa moralnego". Nie współpracuję z tymi, którzy nie wywiązują się z wcześniejszych ustaleń, również płatniczych a przedstawiają horrendalnie wysokie koszty realizacji zadań, czy przeprowadzonych czynności, często nie mających ekonomicznego i logicznego uzasadnienia. Posiłkują się osobami o wątpliwej reputacji bądź osobami karanymi. Działają na rzecz strony która więcej zapłaci, działają z naruszeniem etyki i przepisów prawa co finalnie może mieć również przykre konsekwencje dla Zleceniodawcy. Opowiadają niestworzone historie o swoich zespołach realizacyjnych, o tym czego nie zrobili, jaką maja wiedzę i doświadczenie. Proszeni o jakikolwiek dokument na potwierdzenie tych "fantastycznych opowieści" okazuje się, że nie mają nic co może potwierdzić ich prawdziwość. To zwykli mitomani. W chwili obecnej przedsiębiorcy bez żadnego przygotowania zostają detektywami. Wystarczy odbyć kurs zakończony egzaminem wewnętrznym. Kurs trwa około 50 godzin. Cena 1200 - 1500 PLN. Teorii można się nauczyć, praktyki nie. Wiedzę zdobyli i poszerzyli czytając w internecie, bądź oglądając serial "Malanowski & Partnerzy ", polski serial paradokumentalny "Zdrady" lub przygody Jamesa Bonda - szpiega brytyjskiej Secret Intelligence Service (MI6) agenta 007 (postać fikcyjna). Taka rzeczywistość. Tyle wystarczy żeby zostać detektywem. Jakim? Państwu polecam odpowiedź na to pytanie. Znam takich. I nie współpracuję z nimi.

1

2

Referencje. Najważniejszym elementem mojej pracy jest dyskrecja i zaufanie. Wielu z Państwa mi zaufało i za to zaufanie - Dziękuję. Listów referencyjnych nie będzie. Ze zrozumiałych przyczyn -:) Nie mam aspiracji do lansu i do bycia celebrytą. Liczy się ciężka praca i zadowolenie Klienta.

3

Nachodzenie przez pseudowindykatora. Jedną z pierwszych i podstawowych opcji jest nasz przyjazd do Państwa i wspólne oczekiwanie na wizytę pseudowindykatora celem odbycia z nim stosownej osobistej rozmowy. Inną - poinformowanie pseudowindykatora o pełnomocnictwie i wskazaniu siedziby firmy Omega Group Włodzimierz Kulikowski jako aktualnego miejsca do kontaktu i bezpośredniej rozmowy.  Po podpisaniu umowy z Państwem zajmujemy się sprawą i poprowadzimy ją do ostatecznego zakończenia.

4

Poprawianie po pseudodetektywie. Trudny temat. Zapraszamy na spotkanie i dłuższą rozmowę celem oceny skutków dotychczasowego działania. Istnieje niebezpieczeństwo, iż strona przeciwna już wie o prowadzonych przeciw niej działaniach. Prowadzenie wobec niej czynności  będzie dużo bardziej praco i czasochłonne co finalnie dla Państwa będzie dużo droższe.

Jak sprawdzić detektywa ? Klikając rejestr detektywów możecie Państwo sprawdzić od kiedy  Detektyw " jest Detektywem". Zdarza się, że przedsiębiorcy prowadzący inną działalność,  niedawno zostają Detektywami i   wprowadzają w błąd Klientów co do faktycznego czasu świadczenia usług detektywistycznych. Takie kłamstwo już na  początku raczej źle wróży. Klikając CEiDG po uzupełnieniu danych w pozycji   informacja o koncesjach, zezwoleniach, licencjach oraz wpisach do rejestrów działalności regulowanej  dowiecie się Państwo od kiedy i pod jakim numerem rejestru jest prowadzona działalność detektywistyczna. 

5

kliknij
kliknij

6

Wywiad gospodarczy. Działania jawne i nie jawne. Zakres ustaleń szczegółowo przedstawiany na spotkaniu i osobistej rozmowie.

7

Przedstawicielstwo w USA.  Dzwoniąc na telefon  stacjonarny podany w zakładce kontakt możecie Państwo porozmawiać na temat każdego zdarzenia z Waszym udziałem, bądź bliskiej Wam osobie zaistniałym na terenie USA. Nasz współpracownik Paweł podejmie niezbędne działania i udzieli każdej możliwej pomocy. Obsługa w języku polskim i angielskim.

kliknij

8

Kontakt w sprawie usługi detektywistycznej. Zanim zadzwonisz : - upewnij się że miejsce, z którego dzwonisz jest bezpieczne,  - zadbaj o dyskrecję rozmowy, - jeżeli masz podejrzenia co do poufności rozmów zarówno z telefonu komórkowego jak i stacjonarnego - nie dzwoń z nich. Próbę kontaktu podejmij z bezpiecznego miejsca.

Siedziba firmy:

Omega Group Włodzimierz Kulikowski

ul. Podmiejska Boczna 12a, 

66-400 Gorzów Wielkopolski,  woj. lubuskie 

NIP 5991302287 

tel. biuro  95 / 737 72 22

tel.  +48 883 600 650

USA tel. 00 1732 360 7600

email:  biuro@detektywkulikowski.pl

  • Facebook

© Omega Group Włodzimierz Kulikowski 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright (C) 2014-2020. Wykorzystanie zawartości stron wymaga wcześniejszej zgody właściciela witryny. Na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Omega Group Włodzimierz Kulikowski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie, publikowanie, modyfikowane, kopiowanie, zwielokrotnianie treści zamieszczonych na stronach internetowych www.detektywkulikowski.pl i www.omega-group.com.pl jest zabronione.