Czy ich chcemy, czy nie, czy widzimy w nich godnych szacunku stróżów naszego porządku społecznego i naszego prywatnego bezpieczeństwa, lub czy uważamy ich za zło konieczne, zagrażające ideałowi wolności człowieka - czas policji i jej detektywów nadchodzi zawsze w chwili, gdy przestępstwa przypominają nam o iluzji absolutnej wolności i o prainstynktach, które czają się pod powłoką naszej cywilizacji i co dnia przebijają tę powłokę w tysiącu miejsc."

                                                                                                                                        Raoul Dennerstedt (motto do "Godziny detektywów" J. Thorwalda)

Lata służby, predyspozycje oraz cechy charakteru pozwoliły na zdobycie  szerokich  kontaktów zawodowych, które utrzymuję do dnia dzisiejszego. Przez lata oprócz wykonywania czynności "papierkowych" pracowałem przede wszystkim w terenie na tzw. "pierwszej linii". Poznałem metody i formy popełniania przestępstw. Posiadłem rozpoznanie osobowe. Dzięki temu idealnie i w profesjonalny sposób połączyłem teorię z praktyką. To dało podwaliny  do profesjonalnego wykonywania zawodu prywatnego detektywa. 

kliknij dokumenty celem powiększenia

Włodzimierz Kulikowski - prywatny detektyw ur. w 1971 r w Gorzowie Wielkopolskim. Po skończeniu szkoły średniej w 1991 roku wstąpiłem do Policji. Pracę rozpocząłem w Kompanii Patrolowo-Interwencyjnej KMP w Gorzowie. Pierwsze doświadczenie policyjne zdobywałem w służbie patrolowej, a następnie interwencyjnej jako funkcjonariusz ówczesnego pogotowia policyjnego 997. W prewencji pracowałem do roku 2000. W 1998 roku zająłem II miejsce w Turnieju Par Patrolowych Prewencji, w roku 1999 zająłem VIII miejsce w VI ogólnopolskich zawodach policjantów prewencji Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Zwieńczeniem tego było skierowanie, odbycie i ukończenie szkoły aspirantów policji i otrzymanie stopnia młodszego aspiranta. Następnym szczeblem  kariery było rozpoczęcie służby w Sekcji Kryminalnej, a następnie w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. W Policji odbyłem specjalistyczne szkolenia: - przeszkolenie w zakresie technik i taktyk interwencji, - w zakresie prowadzenia rozpoznania  minersko - pirotechnicznego, - w zakresie prowadzenia śledztwa po wybuchu,  (szkolenia poligonowe przy użyciu ładunków wybuchowych), - w zakresie zwalczania przestępczości narkotykowej, - strzeleckie (obejmujące strzelanie szkolne, dynamiczne i sytuacyjne). Przez lata pracy w Sekcji  jak i Wydziale Kryminalnym pracowałem nad sprawami o różnym ciężarze gatunkowym od włamań do piwnic po zabójstwa. Zajmowałem się rozpoznaniem, ustalaniem, rozpracowywaniem, oraz zatrzymywaniem sprawców przestępstw kryminalnych. Pracowałem nad sprawami zabójstw, zgwałceń, rozbojów, kradzieży mienia znacznej wartości, handlu narkotykami. Od 2000 r jako pirotechnik zajmowałem się rozpoznaniem minersko-pirotechnicznym. Miałem okazję współpracować z funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu przy zabezpieczeniu wizyt rządowych  na terenie miasta Gorzowa i województwa lubuskiego. Odpowiadałem za rozpoznanie pirotechniczne na powierzonym odcinku lub  obiekcie. Pracowałem jako wywiadowca, w ostatnich latach służby zajmowałem się poszukiwaniem i identyfikacją osób zaginionych, poszukiwaniem osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.  W 2008 roku w imieniu samorządu Gorzowa Wielkopolskiego z rąk Prezydenta miasta Gorzowa otrzymałem podziękowanie za szybkie ustalenie i zatrzymanie sprawców rozboju  na  przedstawicielu firmy "Philips" z Singapuru przybyłym do Gorzowa na zaproszenie włodarzy miasta. W 2012 roku otrzymałem od Ministra Spraw Wewnętrznych brązową odznakę "Zasłużony Policjant". Karierę rozpocząłem jako posterunkowy, przeszedłem wszystkie szczeble policyjnej drabiny stopni, odbyłem szereg specjalistycznych szkoleń zawodowych. W roku 2013 po 22 latach  w stopniu aspiranta sztabowego przeszedłem na emeryturę. W 2014 roku założyłem firmę pod nazwą Omega Group Włodzimierz Kulikowski.

Tylko

Przez ostatnie 14 lat służby zawsze razem. Pewne przyjaźnie są na całe życie.

Siedziba firmy:

Omega Group Włodzimierz Kulikowski

ul. Podmiejska Boczna 12a, 

66-400 Gorzów Wielkopolski,  woj. lubuskie 

NIP 5991302287 

tel. biuro  95 / 737 72 22

tel.  +48 883 600 650

USA tel. 00 1732 360 7600

email:  biuro@detektywkulikowski.pl

  • Facebook

© Omega Group Włodzimierz Kulikowski 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright (C) 2014-2020. Wykorzystanie zawartości stron wymaga wcześniejszej zgody właściciela witryny. Na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Omega Group Włodzimierz Kulikowski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie, publikowanie, modyfikowane, kopiowanie, zwielokrotnianie treści zamieszczonych na stronach internetowych www.detektywkulikowski.pl i www.omega-group.com.pl jest zabronione.