Kompleksowe doradztwo z zakresu bezpieczeństwa. Doradztwo i usługi z zakresu windykacji należności i wywiadu gospodarczego. Usługi detektywistyczne. Reprezentacja, ochrona prawna i pomoc przed lichwą i bezprawnym działaniem pseudowindykatorów. Upadłości konsumenckie. Usługi dla biznesu i osób fizycznych.

0001127 numer licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp.

 

179 / 2014 numer wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w zakresie usług detektywistycznych.

   Posiadam  22 letnie doświadczenie z pracy w Policji potwierdzone szkoleniami i sukcesami z byłej pracy zawodowej. Gwarantuję Państwu indywidualne, nie szablonowe, pozbawione rutyny podejście do każdej sprawy.   czytaj dalej

 

   Zawód prywatnego detektywa jest zawodem zaufania publicznego, zatem rzetelnie oraz z  najwyższym  profesjonalizmem angażuję się  w każde nawet najbardziej nietypowe, skomplikowane zlecenie. Lojalność wobec Zleceniodawcy jest najważniejsza. Nie podejmuję działania na rzecz dwóch stron o przeciwnych interesach. Angażuję siły i środki potrzebne do realizacji celu zawsze adekwatnie do stopnia trudności i skomplikowania. Dobieram je  starannie  pod kątem ekonomiki działania. Szanuję czas i pieniądze Moich Klientów. Nie wykorzystuję ich niewiedzy w tak specyficznej dziedzinie jaką jest detektywistyka, nie obiecuję cudów i samych sukcesów. Podchodzę indywidualnie do każdego zlecenia, na każdym etapie informuję zleceniodawcę o postępach. Zleceniodawcy daję możliwość  przerwania zlecenia na każdym etapie realizacji.

   Możecie Państwo liczyć na najwyższy poziom ochrony przekazanych danych osobowych, oraz poufność przekazanych informacji.  Odbyłem i ukończyłem szkolenia z zakresu ochrony informacji niejawnych, a następnie w wyniku przeprowadzonego przez byłego pracodawcę poszerzonego postępowania sprawdzającego, otrzymałem poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzulach "poufne", "tajne" i "ściśle tajne". Praca z takimi dokumentami nauczyła jak ważna jest informacja i jak ją chronić.

Informuje, że w mojej firmie realizuję politykę bezpieczeństwa informacji i w sposób szczególny dbam o ochronę Państwa danych osobowych. Stosuję najwyższe standardy zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych ).

" wyzwania nie są mi obce, są moją pasją - praktyka sprzymierzeńcem "

Świadczone przez Omega Group Włodzimierz Kulikowski usługi charakteryzują się starannym, rzetelnym, należytym i odpowiednim  działaniem z uwzględnieniem obowiązującego w tym zakresie prawa.

Nie jestem cudotwórcą i nie obiecuję cudów. Moi Klienci to wiedzą. Cenią i szanują.

 

Za ten szacunek - Dziękuję !

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19.12.2003 r w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy za szkody wyrządzone podczas wykonywania czynności detektywa (Dz. U. Nr 229 z 2003 r. poz. 2283) posiadam polisę zawarcia obowiązkowego ubezpieczenia OC na sumę gwarancyjną 15.000 euro.

Zapraszam do skorzystania z moich usług

Włodzimierz  Kulikowski

Siedziba firmy:

Omega Group Włodzimierz Kulikowski

ul. Podmiejska Boczna 12a, 

66-400 Gorzów Wielkopolski,  woj. lubuskie 

NIP 5991302287 

tel. biuro  95 / 737 72 22

tel.  +48 883 600 650

USA tel. 00 1732 360 7600

email:  biuro@detektywkulikowski.pl

  • Facebook

© Omega Group Włodzimierz Kulikowski 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright (C) 2014-2020. Wykorzystanie zawartości stron wymaga wcześniejszej zgody właściciela witryny. Na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Omega Group Włodzimierz Kulikowski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie, publikowanie, modyfikowane, kopiowanie, zwielokrotnianie treści zamieszczonych na stronach internetowych www.detektywkulikowski.pl i www.omega-group.com.pl jest zabronione.