W zależności od potrzeby oraz zaistniałej  przewidywanej bądź nieprzewidzianej  sytuacji  wynikłej w trakcie realizacji umowy o świadczenie usług detektywistycznych, bądź czynności związanych z dochodzeniem należności od wierzyciela korzystam z pomocy szerokiej grupy konsultantów.

Moi najbliżsi, zaufani konsultanci to byli długoletni funkcjonariusze służb, aspiranci i oficerowie policji pracujący w wydziałach dochodzeniowych i kryminalnych. W chwili obecnej w stanie spoczynku. Ich dorobek zawodowy jest imponujący. To prawdziwi fachowcy, praktycy, najlepsi z najlepszych, starannie dobrani według posiadanych predyspozycji i cech charakteru. To Ci , z którymi miałem zaszczyt i przyjemność razem pracować, oraz Ci, których poznałem i znam osobiście.  Dzięki długoletniej służbie oraz osiągnięciom w byłej pracy zawodowej są  profesjonalistami w wykonywaniu powierzonych zadań. To pasjonaci, którzy rozwiązywanie trudnych i skomplikowanych spraw mają we krwi.

 

Konsultanci to również sprawdzeni przez lata kontaktów zawodowych: psychologowie, specjaliści z różnych dziedzin, adwokaci, radcy prawni, notariusze, komornicy oraz biegli sądowi - ich wiedza i umiejętności dają rękojmię profesjonalnego wykonania powierzonego zadania.

 

Początki działalności rozpoczętej w 2014 roku były wyzwaniem logistycznym i osobowym. Jednak dość szybko, wraz z pojawiającymi się sukcesami w prowadzonej działalności, a co za tym idzie zadowoleniem Klientów koniecznością stało się rozszerzenie oferty usług. Wychodząc na przeciw spełnieniu oczekiwań moich Klientów niezbędnym było przeprowadzenie działań zmierzających do powiększenie zespołu konsultantów i współpracowników. W chwili obecnej po 6 latach działalności Omega Group Włodzimierz Kulikowski to grupa ludzi, którym problemy i krzywda innego człowieka nie jest obca. To osoby, które z racji zajmowanych stanowisk czy wykonywanego zawodu (prawnicy) posiadają wiedzę jak profesjonalnie i zgodnie z prawem  pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

   W skład grupy wchodzą również byli długoletni funkcjonariusze służb i funkcjonariusze Policji w stanie spoczynku. To Ci, co nie rzadko z narażeniem życia i zdrowia wypełniali słowa roty ślubowania "... służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia...". To oni pierwsi przyjeżdżają do Państwa z pomocą, gdy zachodzi taka potrzeba. To tzw. "pierwsza linia". To aspiranci i oficerowie policji pracujący w wydziałach dochodzeniowych i kryminalnych. Ich dorobek zawodowy jest imponujący. To prawdziwi fachowcy, praktycy, najlepsi z najlepszych, starannie dobrani według posiadanych predyspozycji i cech charakteru. To Ci, z którymi miałem zaszczyt i przyjemność razem pracować, oraz Ci, których poznałem i znam osobiście. Dzięki długoletniej służbie oraz osiągnięciom w byłej pracy zawodowej są profesjonalistami w wykonywaniu powierzonych zadań. To pasjonaci, którzy rozwiązywanie trudnych i skomplikowanych spraw mają we krwi. To ludzie honoru i z zasadami,  a także z wielką empatią do drugiego człowieka.

-   w razie potrzeby doradztwa z zakresu prowadzonych przez nas usług, 

 w zależności od zaistniałej przewidywanej bądź nieprzewidzianej sytuacji wynikłej w trakcie realizacji         umowy o świadczenie usług detektywistycznych,

-    w trakcie czynności związanych z dochodzeniem należności od wierzyciela,

-    w trakcie prowadzonego audytu i doradztwa z zakresu bezpieczeństwa,  

-   podczas reprezentowania i ochrony dłużnika przed lichwą i bezprawnymi działaniami                                       pseudowindykatorów ( oferta dla osób zadłużonych w parabanków i instytucjach pożyczkowych )

macie Państwo pewność, iż rozwiązaniem problemu zajmą się ludzie o odpowiednich kwalifikacjach i umiejętnościach.

   Otrzymacie gwarancję uczciwości, rzetelności w wykonaniu usługi oraz rękojmię zachowania powierzonej tajemnicy. Wiemy jak delikatną materią jest wrażliwa informacja. Wszyscy członkowie zespołu Omega Group Włodzimierz Kulikowski są nie karani sądownie, stabilni finansowo. Rozumieją znaczenie poufności przekazanych informacji. W związku z tym nie ma możliwości zadziałania przeciw Klientowi z pobudek materialnych i żadnych innych zasługujących na szczególne potępienie.

 -Niestety zdarza się (wiemy to z rozmów z nowymi Klientami jak i z własnych ustaleń), że pseudodetektywi i pseudowindykatorzy wykonują usługi nie mając żadnego pojęcia i przygotowania (wiedzy i praktyki), działając tym samym wbrew etyce i na szkodę Klienta. Nie wywiązują się z wcześniejszych ustaleń, również płatniczych. Przedstawiają horrendalnie wysokie koszty realizacji zadań, czy przeprowadzonych czynności, często nie mających ekonomicznego i logicznego uzasadnienia. Posiłkują się osobami o wątpliwej reputacji bądź osobami karanymi. Działają na rzecz strony która więcej zapłaci, działają z naruszeniem przepisów prawa co finalnie może mieć również przykre konsekwencje dla Zleceniodawcy. Nie posiadają tzw. "kręgosłupa moralnego". Opowiadają niestworzone historie o tym czego nie zrobili, jaką maja wiedzę i doświadczenie, z kim współpracują. W rozmowach z potencjalnymi Klientami opowiadają o akcjach godnych realizacji Jamesa Bonda, agencji wywiadowczych lub służb specjalnych. Nie lepiej jest z treściami na stronach www. To zwykli mitomani. Gdy Klient prosi o jakikolwiek dokument na potwierdzenie tych "fantastycznych opowieści" okazuje się, że nie ma nic co może potwierdzić ich prawdziwość. W chwili obecnej przedsiębiorcy bez żadnego przygotowania zostają detektywami. Wystarczy odbyć kurs zakończony egzaminem wewnętrznym. Kurs trwa około 50 godzin. Cena 1200 - 1500 złotych. Teorii można się nauczyć, praktyki nie. Tyle wystarczy żeby zostać detektywem. Jakim? Państwu polecam odpowiedź na to pytanie. Wiedzę poszerzyli czytając w internecie, bądź oglądając serial " Malanowski & Partnerzy ", polski serial paradokumentalny "Zdrady" lub przygody Jamesa Bonda - szpiega brytyjskiej Secret Intelligence Service (MI6) agenta 007 (postać fikcyjna). Taka rzeczywistość. Znam takich detektywów. I nie współpracuję z nimi.

ps. (znam też prawdziwych Detektywów, porządnych, profesjonalistów, których cenię za to w jaki sposób wykonują swoją pracę)

Omega Grup Włodzimierz Kulikowski fizycznie istnieje. Nie jesteśmy firmą w laptopie. Mamy siedzibę firmy, do której serdecznie zapraszamy. Tam w bezpiecznej i komfortowej atmosferze służymy rozmową na każdy ważny i istotny dla Państwa temat. Nie obiecujemy cudów, a tylko realne, dogłębne podejście do danego problemu. Istnieje również możliwość dojazdu do Klienta i spotkania w ustalonym, umówionym wcześniej miejscu.

W kwestii wyboru komu powierzycie swoje tajemnice i komu zlecicie wykonanie usługi decyzja należy do Państwa.

Konsultanci to również sprawdzeni przez lata kontaktów zawodowych:

                                                                                       -  psychologowie,

                                                                                       -  specjaliści z różnych dziedzin (biegli sądowi),

                                                                                       -  adwokaci,

                                                                                       -  radcy prawni,

                                                                                       -  notariusze,

                                                                                       -  komornicy,

                                                                                       -  doradcy restrukturyzacyjni

ich wiedza i umiejętności dają rękojmię profesjonalnego wykonania powierzonego zadania.

Omega Group Włodzimierz Kulikowski to zespół, który podoła największym wyzwaniom, pochyli się nad sprawami trudnymi, pełnymi niewiadomych a zarazem wymagających nieszablonowego i kreatywnego, pozbawionego rutyny spojrzenia zgodnego z prawem i celem zmierzającym do ostatecznego rozwiązania.

Obsługę doradczą i prawną prowadzą :

radca prawny Katarzyna Cygan

  Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina w Frankfurcie nad Odrą. W czasie studiów aktywny członek Studenckiej Poradni Prawa w Słubicach. Po zdobyciu tytułów magister prawa oraz Bachelor of German and Polish Law w 2008 r., i ukończonej aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze, zdała egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych. Doświadczenie zawodowe zdobyla, pracując od roku 2009 w doborowych zespołach w kancelariach w Zielonej Górze oraz w Gorzowie Wielkopolskim. Włada biegle językiem niemieckim, w tym fachowym językiem prawniczym.

radca prawny Dariusz Gera

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2008). W latach 2011-2013 odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze aplikację radcowską. Tytuł zawodowy radcy prawnego uzyskał w lipcu 2014 r. Przygotowanie teoretyczne poparte praktyką w pracy zdobył na stanowisku aplikanta radcowskiego w Kancelarii Radców Prawnych w Gorzowie Wlkp. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, sprawach z zakresu ubezpieczeń oraz upadłości konsumenckiej.

W przypadku konieczności kontaktu w sprawach nie będących w zakresie kompetencji Omega Group Włodzimierz Kulikowski z chęcią umożliwimy kontakt z naszymi konsultantami bądź  współpracownikami.  W przypadku kontaktu za naszym pośrednictwem otrzymacie Państwo atrakcyjniejszą ofertę cenową na usługi prawnicze.

Informujemy, iż w związku z rozszerzeniem oferty usług i celem zapewnienia jak najlepszych standardów obsługi spraw naszych Klientów już nie długo do naszego zespołu dołączą kolejni prawnicy.

 Omega Group Włodzimierz Kulikowski

ul. Podmiejska Boczna 12a,  66-400 Gorzów Wielkopolski,  woj. lubuskie  NIP 5991302287 

tel. +48 883 600 650

biuro 95 / 737 72 22

© Omega Group Włodzimierz Kulikowski 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright (C) 2014-2019 Wykorzystanie zawartości stron wymaga wcześniejszej zgody właściciela witryny. Na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Omega Group Włodzimierz Kulikowski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie, publikowanie, modyfikowane, kopiowanie, zwielokrotnianie treści zamieszczonych na stronach internetowych www.detektywkulikowski.pl i www.omega-group.com.pl jest zabronione.