Szanowni Państwo,

    Omega Group Włodzimierz Kulikowski oferuję Państwu usługę w zakresie ujawniania „szpiegujących” urządzeń podsłuchowych oraz podglądowych. Dokonujemy fizycznego sprawdzenia, oględzin  i sprawdzenia instalacji sieciowych i telefonicznych, sprawdzenie pasma w zakresie od 150 kHz - 3 GHz  oraz 1 MHz – 6 GHz w obrębie zleconej powierzchni. Przeprowadzamy specjalistyczne pomiary służące do wychwycenia sygnałów nadawczych analogowych, za pomocą których przesyłana jest informacja drogą radiową (bezprzewodową). Usługę wykonujemy w mieszkaniach prywatnych, domach, biurach, firmach (pokojach konferencyjnych, pokojach kadry kierowniczej, gabinetach prezesów i właścicieli firm), urzędach,  instytucjach oraz w pojazdach samochodowych. Dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, (pracujemy na sprzęcie firmy ACECO) jak i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zlokalizować i ujawnić urządzenia podsłuchowe i podglądowe. W przypadku ujawnienia takiego urządzenia lub grupy urządzeń (demontujemy je), bądź w zależności od okoliczności i sytuacji pozostawiamy, instruując Klienta o dalszym sposobie postępowania. Usługę wykrywania podsłuchów świadczymy w formie jednorazowych, doraźnych zleceń jak i długoterminowych w ramach stałej współpracy.

 

    Urządzenia podsłuchowe, rejestratory obrazu to efektowne i wysoko skuteczne urządzenia służące do szpiegowania. Profesjonalny podsłuch radiowy jest niewiele większy  od zapałki i skryte umieszczenie/pozostawienie nie sprawia najmniejszego problemu. Urządzenia „szpiegujące” są maskowane w przedmiotach codziennego użytku. Aktywowane głosem lub pracujące na zmiennej częstotliwości, utrudniają wykrycie. Pozwalają i umożliwiają nielegalne pozyskiwanie: informacji niejawnych, informacji handlowych, danych pracowników i kontrahentów, informacji o wynagrodzeniu pracowników, haseł dostępu, informacji na temat działań  i strategii marketingowych, oraz danych wrażliwych mających strategiczne znaczenie dla prowadzonego przez Państwa biznesu. Zamontowane, podrzucone, czy pozostawione nielegalne urządzenia podsłuchowe czy podglądowe stanowią bardzo wysokie zagrożenie dla podsłuchiwanych osób.  W chwili obecnej  podsłuchiwany może być praktycznie każdy: polityk, dziennikarz, biznesmen, niewierny mąż, żona, niania, dziecko, pracownik.

 

    Raz zainstalowane  przynoszą szpiegującym długotrwałe i wymierne korzyści. Pozyskane  informacje mogą posłużyć do szantażu osoby lub osób uwiecznionych na materiale audio / video, wywołać skandal obyczajowy, polityczny, dyplomatyczny, doprowadzić do upadku czy bankructwa Państwa firmy, zniweczyć długo planowane i realizowane przedsięwzięcia biznesowe, czy też zniszczyć/skomplikować Państwa życie prywatne.

 

    Należy pamiętać, że podsłuchy (informacja audio), oraz podglądy (informacja audio i video) zmierzające do pozyskania materiałów obciążających bądź  kompromitujących są nie tylko domeną służby specjalnych, czy organizacji wywiadowczych. W chwili obecnej z uwagi na miniaturyzację oraz ogromną dostępność tego typu urządzeń na rynku,  każda osoba może być potencjalnym szpiegiem lub być szpiegowana. Nielegalne podsłuchy instalowane są często w miejscach zupełnie nieoczekiwanych. Podsłuchiwane, podglądane osoby w większości przypadków nie podejrzewają, że nieświadomie stają się celem. Stają się źródłem przecieków czy wycieków informacji niejawnych, danych wrażliwych, a ich zachowanie, bądź sytuacje ,w których byli uczestnikami są rejestrowane.

 

    Coraz więcej  przedsiębiorców a także osób prywatnych decyduje się, na cykliczne sprawdzanie swoich pomieszczeń pod kątem ujawnienia urządzeń podsłuchowo - podglądowych. Taką usługę traktuje jako niezbędną w zapewnieniu bezpieczeństwa. Znane są przypadki oferowania przedmiotów w formie prezentów z umieszczonym urządzeniem szpiegującym.

 

 

Konkurencja nie śpi, a wiedza jest towarem. Cennym.

 

    Ostateczna cena za tego typu usługę jest uzgadniana indywidualnie z Klientem. O cenie decyduje rozmiary badanej powierzchni, zastosowany sprzęt, oraz ogólna charakterystyka sprawdzanych pomieszczeń. Po zakończeniu czynności przedstawiamy klientowi sprawozdanie z wykonanych przez nas prac  oraz wystawiamy fakturę VAT.

 

  • biura i sale konferencyjne od 16 zł / m2                                                                      

  • mieszkania i domy powierzchnia do 100 m2 od 13 zł / m2 

  • mieszkania i domy powierzchnia od 100 m2 od 10 zł / m2

  • cena sprawdzenia samochodu od 350 zł ( nie obejmuje czynności demontażu osłon, plastików, tapicerki  oraz fizycznego demontażu „urządzeń szpiegujących” i przywrócenia instalacji elektrycznej do stanu „przed” ) 

 

Cenę za usługę należy zawsze porównywać z wysokością potencjalnych strat wynikających z „wycieku” informacji audio/video.

 

       Zanim zadzwonisz :

  • upewnij się że miejsce, z którego dzwonisz jest bezpieczne,

  • zadbaj o dyskrecję rozmowy,

  • jeżeli masz podejrzenia co do poufności rozmów  zarówno z telefonu komórkowego jak i stacjonarnego - nie dzwoń z nich

 

 

Nie pozwól, aby ktoś wiedział o Tobie, bądź Twojej firmie więcej niż Ty sam.

Zaufaj nam . Pozwól się sprawdzić.

( m.in. biznesmenów z grupy 100 najbogatszych polaków wg rankingu tygodnika Wprost, a także gwiazd estrady, telewizji, kina, polityków i osób prywatnych).

 

    Wysoką jakość świadczonych usług osiągamy dzięki szerokim kontaktom zawodowym oraz współpracy z wysoko kwalifikowanymi specjalistami zarówno cywilnymi jak i wywodzącymi się ze służb mundurowych. Nasi konsultanci wywodzący się ze służb mundurowych posiadają doświadczenie w ochronie najważniejszych obiektów w państwie ( Siedziba Prezydenta RP, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Belweder, Urząd Rady Ministrów, itp.). Posiadają uprawnienia do szkoleń i działań przy użyciu bojowych materiałów wybuchowych, neutralizacji ujawnionych materiałów i urządzeń pirotechnicznych oraz do prowadzenia czynności związanych z rozpoznaniem minersko – pirotechnicznym.

W kwestii wyboru komu powierzycie swoje tajemnice i komu zlecicie wykonanie usługi

decyzja należy do Państwa

Informujemy, iż w związku z rozszerzeniem oferty usług i celem zapewnienia jak najlepszych standardów obsługi spraw naszych Klientów już nie długo do naszego zespołu dołączą kolejni prawnicy.

Siedziba firmy:

Omega Group Włodzimierz Kulikowski

ul. Podmiejska Boczna 12a, 

66-400 Gorzów Wielkopolski,  woj. lubuskie 

NIP 5991302287 

tel. biuro  95 / 737 72 22

tel.  +48 883 600 650

USA tel. 00 1732 360 7600

email:  biuro@detektywkulikowski.pl

  • Facebook

© Omega Group Włodzimierz Kulikowski 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright (C) 2014-2020. Wykorzystanie zawartości stron wymaga wcześniejszej zgody właściciela witryny. Na podstawie przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych Omega Group Włodzimierz Kulikowski wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie, publikowanie, modyfikowane, kopiowanie, zwielokrotnianie treści zamieszczonych na stronach internetowych www.detektywkulikowski.pl i www.omega-group.com.pl jest zabronione.